+37060898998 info@matematika24.lt

PATOBULINK MATEMATIKOS ĮGUDŽIUS

IR PASIRUOŠK EGZAMINAMS

Apie Mane

Sveiki, esu Laurynas Virbalas, matematikos korepetitorius iš Vilniaus. 2008 metais baigiau Vilniaus pedagoginį universitetą, Matematikos ir informatikos fakultetą. Tik baigęs universitetą 5 metus dirbau mokykloje su 5–8 klasių mokiniais, taip pat privačiai mokiau vyresnių klasių moksleivius. Jau 3 metus rengiu privačius mokymus 5–12 klasių moksleiviams. 2015 metais atidariau matematikos mokymo mokyklėlę Vilpros verslo centre. Erdvus ir jaukus 18 m² kabinetas puikiai pritaikytas mokymams.

Kodėl aš pasirinkau matematiką? Matematika man patiko dar mokykloje. Atėjęs į mokyklą bendraklasis manęs visada paklausdavo: „Lauri, padarei namų darbus?“, – visada jaučiau pareigą daryti matematikos namų darbus, be to, rašant kontrolinius darbus tekdavo padėti ir suolo draugui. Dabar tuo tikrai nesididžiuoju, bet vis tiek su šypsena prisimenu, kai ant lapuko, padėto ant suolo, spręsdavau jam uždavinius.

Baigęs mokyklą supratau, kad noriu stoti į specialybę, susijusią su matematika. Įstojęs i Vilniaus pedagoginį universitetą pradėjau mokytis aukštosios matematikos ir supratau, kad tai gali būti sritis, leisianti man realizuoti save ir savo sugebėjimus mokant. Kad gebu mokyti kitus, supratau padėdamas savo grupės draugui. Prisimenu, kai dėstytojas paskelbė mūsų grupės rezultatus ir išdalino mūsų darbus, apėmė didelis pasitenkinimas – mudu su grupės draugu gavome geriausius rezultatus. Labiausiai patiko algebros kursas, nes nuo mokyklos gerai sekėsi skaičiuoti, stengdavausi nesinaudoti skaičiuotuvu.

Dirbdamas mokykloje išmokau pastebėti stipriąsias ir silpnąsias mokinių mokymosi puses. Supratau, kurias temas mokiniai išmoksta lengviau ir kurios jiems yra sudėtingesnės. Išmokau suprantamai pateikti naują medžiagą bei patobulėjau pats. Aš, kaip matematikos korepetitorius, gerai sutariu su mokiniais ir sukuriu draugišką mokymosi aplinką, tai padeda mokiniams atsipalaiduoti ir mokytis nepatiriant streso. Svarbu išmokti ne tik formules ir skaičiuoti, bet ir išmokti mąstyti logiškai, ką aš kartais vadinu „matematiniu matymu“ . Mokiniai, kurie klauso mano patarimų ir mokosi, pasiekia gerų rezultatų matematikos pamokose.

Laisvalaikį, kurio turiu nelabai daug, skiriu sportui: važinėju kalnų dviračiu, pažaidžiu krepšinį, badmintoną ir čiuožinėju snieglente. Kaip ir matematikoje, taip ir sporte – stengiuosi pasiekti maksimalius rezultatus.

šiuo metu yra formuojamos 5-12 klasių mokymosi grupės po 2 – 4 mokinius.